Sportowe

Sport to zdrowie! Trzeba jednak pamiętać by wybrać odpowiednie buty, które nie tylko poprawią nasze sportowe wyniki, ale też zminimalizują ryzyko groźnych urazów. Buty sportowe powinny posiadać grubszą, ale elastyczną podeszwę. Powinny także chronić kostkę i być w tym miejscu wzmocnione. Ważny jest również...

Sport to zdrowie! Trzeba jednak pamiętać by wybrać odpowiednie buty, które nie tylko poprawią nasze sportowe wyniki, ale też zminimalizują ryzyko groźnych urazów. Buty sportowe powinny posiadać grubszą, ale elastyczną podeszwę. Powinny także chronić kostkę i być w tym miejscu wzmocnione. Ważny jest również przepływ powietrza, tak aby zapewnić stopie odpowiednie warunki higieniczne. Wszystko to sprawia, że buty sportowe muszą być wykonane z nowoczesnych materiałów i technologii takich jak Gore-Tex, czy Biom z dbałością o każdy szczegół.

Filtruj według

Cena
99 539
Producenci
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć