Rękawiczki

Dłonie są częścią ciała przez wieki intrygującą wielu artystów. Są głównym motywem fresku Michała Anioła Stworzenie Adama, Krzysztof Kamil Baczyński napisał Pieśń o dłoniach, a to jak często artyści wykorzystują pozytywne skojarzenia związane z tą szczególną częścią ciała w piosenkach - trudno zliczyć. Nie od dziś wiadomo, że dłonie są wizytówką człowieka. Rękawiczki to jedyna, tak naprawdę...

Dłonie są częścią ciała przez wieki intrygującą wielu artystów. Są głównym motywem fresku Michała Anioła Stworzenie Adama, Krzysztof Kamil Baczyński napisał Pieśń o dłoniach, a to jak często artyści wykorzystują pozytywne skojarzenia związane z tą szczególną częścią ciała w piosenkach - trudno zliczyć. Nie od dziś wiadomo, że dłonie są wizytówką człowieka. Rękawiczki to jedyna, tak naprawdę skuteczna, ochrona Twoich rąk przed zimnem. Są też fantastycznym pomysłem na prezent. Kupione dla bliskiej osoby ciepłe, wełniane, skórzane lub zamszowe rękawiczki będą miło odebranym wyrazem troski.

Filtruj według

Cena
99 969
Producenci
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć