Filtrowanie

Kategorie

Cena

129,00 zł - 300,00 zł

Nowość

Przecena

Biomecanics

Elastyczne, lekkie buty Biomecanics zostały stworzone zgodnie z zaleceniami hiszpańskiego instytutu Valencia Ististute od Biomechanics (IBV) pod nadzorem stowarzyszenia hiszpańskich lekarzy pediatrów. Buty Biomecanics z linii Biogateo stworzone są dla dzieci, które zaczynają się poruszać - od czołgania się do pierwszych kroków. Nadają się również dla dzieci już stabilnie chodzących. W fazie czołgania i raczkowania ważne jest wycięcie na pięcie, które jest zastosowane w bucikach tej marki. Warto zwrócić uwagę na technologię stabilizatora pięty, która poprawia komfort chodzenia dając maksimum stabilizacji i bezpieczeństwa. Ergonomiczna budowa sprawia, że są to buty odpowiednie do stawiania pierwszych kroków. Specjalnie wycięta cholewka z tyłu buta nie powoduje nieprzyjemnych otarć podczas raczkowania i klękania.

Biomecanics prowadząc badania, wprowadza innowacje w dziedzinie obuwia dziecięcego przy użyciu najnowszych technologii. Zwraca uwagę na ewolucję stopy dziecka, zapewniając wolność, bezpieczeństwo i stabilność na różnych etapach ich rozwoju.

Buty Biomecanics zostały wyprodukowane we współpracy z hiszpańskim Instytutem Pediatrii, tak aby jak najlepiej dopasować je do potrzeb dziecięcych stóp. Innowacyjna, opatentowana podeszwa to wynik lat badań marki wraz z Instytutem Biomechaniki w Walencji. W obuwiu do nauki chodzenia Bimecanics zrezygnowano z usztywnianego zapiętka a postawiono na zewnętrzne stabilizatory boczne, co pozwala na naturalny rozwój muskulatury stopy i pomaga kontrolować jej ruchy. Na każdej podeszwie wybito informację z numerem patentowym.

Biomecanics – buty od pierwszych kroków

Bezpieczeństwo i wsparcie w rozwoju – to podstawowe parametry, w oparciu o które rodzice podejmują decyzję o zakupie butów dla dzieci. Oczekiwania te spełnia hiszpańska marka Biomecanics.  Restrykcyjne zalecenia hiszpańskiego instytutu Valencia Institute of Biomechanics sprawiają, że firma produkuje buty najwyższej jakości do raczkowania, stawiania pierwszych kroków oraz wczesnej fazy chodzenia. Dziecko otrzymuje komfort i stabilizację, a rodzice pewność, że ich pociecha korzysta z najnowszych rozwiązań nauki. Dzięki nim szybciej osiąga pewność w chodzeniu oraz zaczyna przekraczać swoje własne granice.

Buty Biomecanics dla dzieci w każdym wieku

Dzięki unikalnej technologii produkcji buty Biomecanics są lekkie i naprawdę wygodne. Specjalne wycięcie w pięcie sprawia, że modele początkowe charakteryzują się wysokim poziomem użyteczności i jednocześnie sprawiają, że dzieci ograniczają upadki. Firma Biomecanics funkcjonuje w oparciu o zasady fazy wzrostu. Producent wypuszcza do sprzedaży buty, które będą najbardziej adekwatne dla wieku i wymiarów naszego najmłodszego klienta. W sprzedaży są także półbuty dla dziewczynki i chłopca, więc asortyment jest różnorodny, dostosowany do każdego wieku i pory roku. Specjalny kształt cholewki i podeszwy to znaki rozpoznawcze firmy. Dzięki nim dziecko w odpowiedni sposób układa stopy przy chodzeniu. Przy okazji wyboru warto wejść na stronę sklepu Riccardo i sprawdzić asortyment innych, renomowanych firm, których buty są tam dostępne.

Buty dla dzieci Biomecanics – idealne do nauki chodzenia

Hiszpański producent znany jest z produkowania butów do stawiania pierwszych kroków. Chodzi także o przygotowanie dziecka do takiego wysiłku. Dlatego fasony i kształt podeszwy dobierane są zawsze w taki sposób, by całość modeli z oferty Biomecanics była spójna wizualnie, a jednocześnie zachwycała designem. Buty chłopięce i dziewczęce mogą być zakupione w sklepie Riccardo w wielu wariantach. Wśród nich są buty na każdą porę roku. Jesienne i zimowe półbuty,  kozaczki, a także pierwsze balerinki lub obuwie sportowe. Buty Biomecanics należą do ścisłej czołówki pod względem jakości wykonania i walorów użytkowych, dlatego warto im zaufać.