Bobux

“Bosa stopa to najlepsza rzecz jaką możesz podarować swojemu dziecku” - to filozofia firmy Bobux, która od 1991 roku produkuje obuwie dziecięce. Buciki Bobux to pierwsze na świecie buty z miękką skórzaną podeszwą, które zapewniają dziecięcej stopie prawidłowy i nieskrępowany rozwój. Bobux tworzy buciki we współpracy z fizjoterapeutami i pediatrami, dlatego obuwie tej marki to najlepszy wybór dla Twojego dziecka.

Buciki Bobux dostępne online

Bobux Step Up to doskonały wybór na pierwsze buciki dla dziecka. Każdy model został opracowany tak, aby nie zakłócał zdrowego rozwoju dziecięcych stópek. Wszystkie buty dla dzieci Bobux są szyte ręcznie z naturalnej skóry najwyższej jakości. Również wkładka wewnątrz buta jest wykonana ze skóry, dzięki czemu obuwie oddycha i zapobiega poceniu się stopy. Kapcie, półbuty dla chłopca i botki dla dziewczynki całkowicie bezpieczne dla dzieci - podczas produkcji Bobux nie używa metali ciężkich i innych szkodliwych substancji. Wśród kolekcji Bobux znajdziesz buty dla dzieci w każdym wieku - mamy rozmiary dla niemowląt i kilkulatków. Na pierwsze buty szczególnie polecamy linię Bobux First step, a dla starszych dzieci przygotowaliśmy m.in.:

wszystkie modele wykonano z najwyższą starannością. Zapoznaj się z dostępnymi online bucikami Bobux, które zyskały ogromną sławę w ponad 30 krajach na całym świecie.

Filtruj według

Kategorie