Kapcie chłopięce Superfit

Kapcie chłopięce Superfit przydadzą się do domu, żłobka czy przedszkola. Dlaczego? Ponieważ obuwie tej austriackiej marki jest wygodne, ma ciekawe wzornictwo, ale co najważniejsze wspiera prawidłowy rozwój. Kapcie dla chłopca Superfit powstają z dbałością o każdy szczegół, mają odpowiednią konstrukcję, a dodatkowo materiały, które zapewniają wysoki komfort. Jeżeli więc chcesz kupić kapcie chłopięce, w których Twój syn będzie mógł spędzać wiele godzin, to sprawdź, co dla Ciebie przygotował nasz sklep z butami

Kapcie chłopięce Superfit - rodzaje

Chcesz kupić synowi kapcie na lato? W takim razie idealnie sprawdzą się kapcie Superfit chłopięce z przewiewnej dzianiny. Dzięki nim stopy Twojego dziecka nie będą się przegrzewać nawet podczas dużego wysiłku. Nadmiar wilgoci natomiast będzie odprowadzany, dzięki czemu chodzenie w kapciach chłopięcych Superfit będzie bardzo higieniczne. Te buty chłopięce są w całości zabudowane lub z odkrytymi palcami i wcięciami, które zapewnią jeszcze większy przewiew. Możesz więc wybrać model, który będzie wygodniejszy dla Twojego dziecka.

Interesują Cię kapcie dla chłopca Superfit, które będą idealne na zimę? Oczywiście w naszej ofercie takie znajdziesz? Sprawdź modele z ciepłego filcu, które ogrzeją stopy nawet w bardzo chłodne dni.

Kapcie dla chłopca Superfit - budowa

Kapcie Superfit dla chłopców mają budowę, którą polecają pediatrzy i fizjoterapeuci. Obuwie to cechuje się przede wszystkim lekkością. Twoje dziecko spędzi więc w nich wiele godzin i nie będzie czuło, że ma je na sobie. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że będzie w przedszkolu chodzić boso i się przeziębi. Dodatkowo to, że kapcie Superfit dla chłopców są lekkie, pozytywnie wpływa na wypracowanie prawidłowego wzorca chodu. Jak to możliwe? Jeżeli Twój syn spędzałby nawet kilka godzin w ciężkich butach, to już po kilku godzinach podczas chodzenia nie podnosiłby nóg, a ciągnął je za sobą. Z czasem przyjąłby taką formę chodzenia jako normalną, a później ciężko by było to odwrócić. Kapcie Superfit dla chłopców są również elastyczne. Dzięki temu imitują środowisko bosej stopy, które jest najzdrowsze dla dzieci.

Kapcie Superfit dla chłopców - wygodne zapięcie na rzep

Buty dziecięce powinny mieć zapięcie, z którym maluch sobie poradzi. Dlatego też kapcie Superfit chłopięce zapinane są na rzepy. Dzieci zazwyczaj bardzo szybko uczą się wkładać obuwie z rzepami, więc nie będziesz się martwić, że Twój syn w przedszkolu czy szkole nie założy samodzielnie butów. Rzep przy zakładaniu można też mocno rozciągnąć, co sprawia, że wkładanie obuwia jest proste. Dodatkowo kapcie chłopięce Superfit, dzięki zapięciom na rzepy idealnie dopasowują się do stopy. 

Kapcie Superfit chłopięce - wiele ciekawych modeli

Wymagania dzieci, co do butów są wysokie. Zazwyczaj maluchy decydują się na model, który ozdobiony jest czymś, co im się dobrze kojarzy i co lubią. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz kapcie chłopięce Superfit z ciekawymi nadrukami. Twój syn może zdecydować się na model z piłkami, samochodami, traktorami czy zwierzętami. Z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

Zapraszamy do zakupów!