Dla niemowląt

Gdy dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki jest to przeżycie i radość dla całej rodziny. To niezwykle ważny moment w życiu naszym i naszej pociechy. Dzięki dobrze dobranym butom najlepiej marki Clarks

Gdy dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki jest to przeżycie i radość dla całej rodziny. To niezwykle ważny moment w życiu naszym i naszej pociechy. Dzięki dobrze dobranym butom najlepiej marki Clarks dziecko będzie mogło pewniej stanąć na nóżkach i opanować tę jakże ważną i trudną sztukę. Każde dziecko inaczej się rozwija i w różnym momencie rozpoczyna chodzić, dlatego nie powinno się przyspieszać nabywania tej umiejętności. Kiedy zacznie jednak wstawać warto zapewnić mu odpowiednie buty. Powinny one mieć dość szerokie noski, aby paluszki swobodnie spoczywały w bucie. Powinny być także lekkie i elastyczne, pomoże to dziecku wyczuć podłożę i nie będzie krępowało jego ruchów. Zapięcie na rzepy lub sznurówki, zapobiegną gubieniu bucików. Należy oczywiście zwrócić uwagę na jakość materiałów, najbardziej przyjazne będą oczywiście te naturalne na przykład ze skóry licowejzamszowej lub lekkiej tkaniny.

Filtruj według

Cena
59 239
Producenci
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć