Filtrowanie

Kategorie

Cena

148,00 zł - 219,00 zł

Nowość

Przecena

Kapcie i Laczki Hot Potatoes Damskie

Hot Pota­toes to kap­cie z naj­now­szej kolek­cji firmy Gio­seppo. Ide­al­nie nadają się do cho­dze­nia po domu, gdyż są nie­zwy­kle cie­płe i kom­for­towe. Kap­cie dam­skie wyko­nane zostały dla tych, któ­rzy cenią sobie wygodę. Laczki Hot Pota­toes cha­rak­te­ry­zują się śmiesz­nymi moty­wami, znaj­du­ją­cymi się na przo­dzie obu­wia. Każdy fan ziem­niaka znaj­dzie obra­zek, który naj­bar­dziej mu odpo­wiada, a jest w czym wybie­rać.

Wygodne kapcie damskie Hot Potatoes

Kap­cie Hot Pota­toes są w cało­ści eko­lo­giczne, ponieważ wykonano je z filcu z recy­klingu. Ponadto wygodną, miękką wkładkę kapci, również wykonano z materiału z odzysko. Kap­cie dam­skie Hot Pota­toes, cha­rak­te­ry­zują się kau­czu­kową, wytrzy­małą i anty­po­śli­zgową pode­szwą. Kapcie Hot Potatoes to także uniwersalne, damskie kolory. Użyty do produkcji kapci filc powoduje uczucie lekkości. Jedyne co można odczuć na stopach to miękkość i wygodę. Kapcie Hot Potatoes idealnie nadają się na prezent dla bliskiej Ci osoby.

Hot Potatoes to kapcie damskie projektu hiszpańskiej firmy Gioseppo. Producent skupia się na tworzeniu butów najwyższej jakości, okraszonych ciekawym wzornictwem oraz przystępną ceną. Marka Gioseppo chce, aby ich obuwie charakteryzowały się bogatym kolorem, który przeniesie Cię do słonecznej Hiszpanii.

Zakupy w naszym sklepie gwarantują darmową wysyłkę i zwrot oraz ciągłą dostępność każdego produktu. Oferujemy także kapcie damskie Tommy Hilfiger czy kapcie damskie Tamaris.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć