Filtrowanie

Kategorie

Rozmiar

Cena

169,00 zł - 200,00 zł

Kapcie Tikki Dla Dziewczynki

Kapcie Tikki dla dziewczynki są odpowiedzią na potrzeby rodziców. Dobór obuwia domowego jest równie istotny, jak wybór innych butów. Kapcie mają za zadanie zapewniać komfort termiczny stopom, ale w przypadku dzieci również wspierać ich naturalny rozwój i gwarantować wygodę podczas codziennych zabaw w domu. Nasz sklep z butami Riccardo proponuje bogaty wybór obuwia domowego dla dziewczynek od marki Tikki w wielu rozmiarach, dzięki czemu bez trudu odnajdziesz idealny model kapci zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych dziewczynek. 

Kapcie Tikki dla dziewczynki - historia marki i jakość obuwia

Buty dla dziewczynki marki Tikki powstały z miłości. Stworzyli je Adrian i Maria z Rumunii, którzy pierwsze obuwie zaprojektowali z myślą o swoim dziecku. W ten sposób powstały buciki w 100% typu barefoot. Miękkie kapcie Tikki dla dziewczynki to obuwie do chodzenia po domu, które w całości wykonane jest z najwyższej jakości materiału – naturalnej skóry. Dlatego też są elastyczne i lekkie, dzięki czemu zapewniają maksymalny komfort i wygodę. Co więcej, kapcie skórzane Tikki dla dziewczynki mogą być wykorzystywane nie tylko do chodzenia po domu. Te modele typu barefoot doskonale sprawdzą się również w innych miejscach. Kapcie Tikki dla dziewczynki posłużą bowiem jako obuwie w przedszkolu oraz w żłobku. Każdy model obuwia dodatkowo wykonywany jest ręcznie. Nie ogranicza naturalnej ruchliwości stopy, dzięki czemu stwarza stopie idealne warunki do wzrostu. Warto wskazać, że kapcie do przedszkola Tikki dla dziewczynki przeznaczone są dla dzieci o niskim, średnim i wysokim podbiciu. Dodatkowo są odporne na intensywne zużycie, dzięki czemu pozwalają na aktywne poznawanie świata w trosce o komfort, wygodę i zdrowie małych stop dziewczynek. 

Miękkie kapcie Tikki dla dziewczynki - ciekawy design

Kapcie dla dziewczynki przeznaczone do domu czy przedszkola muszą być bezpieczne i wygodne, ale powinny się również podobać. Dzięki temu maluch będzie w nich chętnie chodzić, a Ty nie będziesz się martwić, że Twoje dziecko chodzi boso. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz kapcie domowe marki Tikki dla dziewczynki w wielu różnych modelach. Możesz wybrać gładkie rozwiązanie, które sprawdzi się, gdy Twoje dziecko nie przepada za wyróżniającym się obuwiem. Jeżeli jednak córka stawia na modele z dodatkami, to z pewnością przypadną jej do gustu kapcie Tikki dla dziewczynek z naszywkami. Mogą to być ozdoby w kształcie zwierzątek, kwiatów czy truskawek. Dobrym rozwiązaniem będą też kapcie skórzane Tikki dla dziewczynek w kropki. Obejrzyj wszystkie propozycje i wybierz idealny model dla swojej córki.

W sklepie internetowym Riccardo oferujemy nie tylko kapcie dla dziewczynek, ale również kapcie dla chłopców. Dodatkowo proponujemy inne rodzaje obuwia. Sprawdź między innymi:

Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź najlepsze obuwie domowe dla swojego dziecka!