FOCUS NA PRINT – PANTERKA!

FOCUS NA PRINT – PANTERKA!

PANTERKA – Z CZYM TO SIĘ JE?

Tak zwana panterka – wzór, który powraca jako inspiracja projektantów w wielu sezonach, również tego lata. To, czy uważamy print za hit czy kit pozostaje do naszego osobistego rozważenia, chcemy Was jednak do niego przekonać, bowiem może prezentować się naprawdę zjawiskowo. Najbezpieczniejszą zasad, którą możemy stosować jeśli chodzi o ten deseń to: jedno ubranie w panterkęna cały look. Oczywiście znajdziemy także świetnie ubrane osoby w panterce od stóp do głów, jednak trzeba bardzo się postarać, by efekt dalej był szykowny.Stawiając na jeden akcent, mamy pewność, że nasza kreacja zatrzymuje spojrzenia wyłącznie z pozytywnych względów.

NIE TYLKO UBRANIA…

Pamiętajmy, że jeśli nie czujemy się dobrze we wzorze od stóp do głów, zawsze możemy postawić na subtelne dodatki. Również przyciągają wzrok, dodają modnego akcentu, a nie są aż tak zdecydowane. Możemy wybierać spośród torebek czy biżuterii. Tradycyjnie wzór występuje w czarno-brązowo-beżowym odcieniu. To jednak niejedyna wariacja kolorystyczna, którą mamy do dyspozycji. Paleta jest bardzo szeroka, znajdziemy więc odcień idealny dla siebie. Jeden mocny akcent, taki jak sukienka czy bluzka, połączmy z ubraniami i dodatkowami w tych samych odcieniach lub neutralnych. Osiągniemy w ten sposób elegancki efekt. Jeśli zdecydowałyśmy się na dodatki – panuje pełna dowolność.

Mamy jedną radę: eksperymentujcie. Nie zamykajcie się na jeden fason, wzór czy kolor – dajcie szansę czemuś nowemu, bo może się okazać, że wyglądacie świetnie!

sklep z butami przygotował artykuł, z którego dowiesz się, czym jest wysokie podbicie oraz jakie buty dla dziecka z wysokim podbiciem będą najlepsze. Dzięki temu zakup obuwia będzie mniej stresujący i łatwiejszy.

Anekke i sprawia, że jest tak popularna.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć