MODNE ZESTAWIENIA KOLORYSTYCZNE

MODNE ZESTAWIENIA KOLORYSTYCZNE

Pewnie często zastanawiacie się jak dobierać kolory, żeby Wasze stylizacje były zarówno ciekawe, schludne oraz modne. Nie zawsze nasze  pomysły co do barw mogą okazać się trafione. Jednak są takie zestawienia, które niezależnie od pory roku, pogody czy ogólnie naszego  nastawienia będą modne. Można powiedzieć, że łączenie kolorów ubrań jest pewną sztuką, którą nie każdy potrafi świetnie opanować. Przychodzimy Wam z pomocą! Czasami może nam się wydawać, że coś do siebie pasuje a tak naprawdę jest zupełnie inaczej. Z drugiej strony, takimi wręcz odważnymi zestawami pokazujemy swoją osobowość.

Zatem zacznijmy od najważniejszego, zapominamy o starych zasadach! To co kiedyś było passe, dzisiaj jest jak najbardziej aktualne. W modzie nie stawiamy sobie już żadnych zbędnych ograniczeń a powiedzenie „Nigdy nie mów nigdy” jak najbardziej się tutaj spełnia! Nie wiem jak jest u Was z tym ale u mnie działa to w 100%. Jeszcze nie tak dawno temu twierdziłam, że nigdy nie założę tego czy tego. Dzisiaj jest zdecydowanie odwrotnie. Połączenie różu z czerwienią bądź pomarańczy z kobaltem? Czemu nie! Żółty z błękitem? Grantowy z czernią? Brzmi okropnie? Tak, kiedyś tak było ale te czasy mamy już dawno za sobą, na szczęście. Miejmy nadzieję, że nigdy one do nas nie wrócą. Śmiało możemy sobie powiedzieć, że każdy trend bądź i nie, zasługuje na miano uwagi. W tym drugim wypadku należy pamiętać – wszystko, oczywiście noszone w odpowiednich proporcjach, jest efektowne i warte uwagi!

Zapewne każda w swojej szafie posiada bezpieczną kolorystykę, do której możemy wliczyć oczywiście nasza ukochaną biel, czerń, granat,  zgnitą zieleń czy brąz. Tworzenie pewnych i spokojnych zestawień jest oczywiście najlepszą opcją, gdzie nie popełnimy żadnej wpadki a zawsze będziemy wyglądać świeżo i ciekawie. Ale co jeśli, chcemy odmienić naszą zrównoważoną garderobę i wrzucić do niej trochę modnego koloru? My jesteśmy za i często tak działamy. A co powiecie na tzw. monochrome look? Znacie te pojęcie? Nosicie się tak? Jednobarwne stylizacje mogą się wydawać nudne. Ale powiedzmy sobie szczerze, są fajne. Total black look brzmi wręcz rewelacyjnie. Zawsze uratuje nas przed modową faux-pas. Czerń to taki kolor, który nigdy nie wyjdzie z mody. Nie ma na świecie osoby, której byłoby w nim nie do twarzy. Ten kolor możemy nosić od rana do wieczora. Nigdy nam się nie znudzi. To samo jest z innymi kolorami, które możemy nosić od stóp do głów.

sklep z butami przygotował artykuł, z którego dowiesz się, czym jest wysokie podbicie oraz jakie buty dla dziecka z wysokim podbiciem będą najlepsze. Dzięki temu zakup obuwia będzie mniej stresujący i łatwiejszy.

Anekke i sprawia, że jest tak popularna.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć