Filtrowanie

Kategorie

Cena

138,00 zł - 200,00 zł

Piórniki Anekke

Piórniki Anekke są nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Ta hiszpańska firma produkuje jedyne w swoim rodzaju produkty, które niosą za sobą przesłanie dla kobiet. Piórnik Anekke będzie zatem idealną propozycją dla każdej z pań, która chce mieć dodatki, które coś wyrażają. W ofercie sklepu Riccardo znajdziesz wiele propozycji marki Anekke. Przejrzyj ofertę i wybierz idealne produkty dla siebie.

Piórniki Anekke - jakie przesłanie niosą?

Produkty Anekke znacząco wyróżniają się na tle innych. Jednak to nie tylko ich wygląd wpływa na tak dużą popularność. Piórniki Anekke są chętnie wybierane ze względu na to, co przekazują kobietom. Wszystkie produkty marki wyrażają pewne przesłanie skierowane do kobiet. Jest to wezwanie do każdej z pań, by walczyła o swoje marzenia i nie poddawała się w ich realizacji. Każdy piórnik, torebka czy portfel Anekke wspiera w dążeniu do spełnienia i wzywa do bycia silnym w swoich postanowieniach, ponieważ każda kobieta zasługuje na to, by być szczęśliwa.

Piórniki Anekke - poznaj filozofię marki

Portfele Anekke, plecaki Anekke czy listonoszki Anekke łączy pewien wspólny element. Jest nim bohaterka ilustracji, które zdobią produkty. To ciemnowłosa dziewczynka o imieniu Anekke i jej kotka Towanda. Postacie te są przedstawiane w różnych sytuacjach. Czasami zwiedzają piękne miejsca na świecie, innym razem znajdują się w kosmosie, a jeszcze innym wcielają się w różne postacie. Oczywiście marka Anekke zdobi takimi ilustracjami każdy piórnik czy torebkę po to, by nawiązywać do marzeń kobiet i nieść do nich przesłanie. Jednak wiele kolekcji powstaje też w hołdzie dla znanych kobiet, które znacząco wpłynęły na losy świata. Dzięki temu, wybierając piórnik Anekke z konkretną ilustracją każda kobieta może utożsamiać się z wielką postacią, do której dana kolekcja nawiązuje.

Piórnik marki Anekke - dopasowany do Twoich potrzeb

Potrzebujesz małego piórnika? A może szukasz większego rozwiązania, które pomieści wszystkie Twoje rzeczy? W ofercie sklepu Riccardo znajdziesz piórniki Anekke o różnej wielkości i organizacji. Możesz zdecydować się na mniejsze jednokomorowe rozwiązanie. Dzięki temu będziesz mieć wszystkie rzeczy w jednym miejscu, a piórnik nie będzie zabierał dużo miejsca w torebce czy plecaku. Jeżeli jednak chcesz mieć więcej miejsca do schowania długopisów i innych przyborów piśmienniczych, to lepiej zdecyduj się na większy piórnik Anekke. Dobrym wyborem będzie model z trzema kolorami, dzięki któremu zachowasz również porządek. 

Piórnik Anekke - piękno i jakość

Marka Anekke proponuje piórniki, które zwracają uwagę swoim wyglądem. Zazwyczaj utrzymane są w barwach ziemi, a ilustracje przedstawiają ciemnowłosą dziewczynkę i jej kotkę. Jednak piórniki Anekke to nie tylko piękne ilustracje. To również wysoka jakość produktu. Do ich wykonania użyto wytrzymałych materiałów takich jak tkanina, bawełna i skóra ekologiczna. Dzięki temu piórniki Anekke się nie niszczą, materiał się nie przeciera, a ilustracje są wyraźne nawet po kilku latach użytkowania. Dodatkowo zamki i zapięcia w produktach Anekke są bardzo wytrzymałe. Nie musisz się obawiać, że po pewnym czasie się wyrobią i piórnik będzie do wyrzucenia. Wybierając markę Anekke masz więc pewność, że decydujesz się na piękny, funkcjonalny, ale też wytrzymały produkt, który będzie Ci służyć naprawdę długo.  

Przejrzyj ofertę i wybierz piórnik Anekke dla siebie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć