Gore-Tex® to wysokiej jakości membrana stosowana zarówno w obuwiu jak i odzieży. Gore-Tex® gwarantuję trwałą wodoszczelność połączoną z optymalną oddychalnością.

Sercem tkanin GORE-TEX® jest cieniutka trwale wodoszczelna, wiatroszczelna i "oddychająca" membrana. Znajduje się w niej ponad 1,4 miliarda mikroskopijnych porów na centymetr kwadratowy, są one 20 000 razy mniejsze od kropli wody i zbudowane w taki sposób, że kropla wody nie może się przez nie przedostać do wewnątrz, natomiast cząsteczki  pary wodnej z łatwością są w stanie przeniknąć na zewnątrz. Oto co czyni membranę oddychającą.  

Podczas szycia obuwia z membraną Gore-Tex® mogą powstać dziurki  które są malutkie, ale może przeciekać przez nie woda. Aby zapewnić absolutną wodoszczelność produkty GORE-TEX® posiadają szwy podklejane taśmą GORE-SEAM® nakładaną przez specjalnie przeszkolonych pracowników wyłącznie w licencjonowanych fabrykach wybranych producentów.

Obuwie z membraną GORE-TEX® idealnie sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Doskonale funkcjonuje zarówno podczas intensywnego wysiłku jak i codziennego użytkowania. Technologia dopasowuje się do Twoich potrzeb, kiedy znajdujesz się w pomieszczeniu lub na zewnątrz, stoisz czy idziesz, pracujesz bądź odpoczywasz.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć