Filtrowanie

Kategorie

Cena

349,00 zł - 630,00 zł

Botki Tommy Jeans Damskie

Botki Tommy Jeans z kolekcji Tommy Hilfigera to modne obuwie dla kobiet, które lubią produkty z najwyższej półki. Wolisz markowe obuwie? Oferujemy duży wybór ekskluzywnych  producentów. Jeżeli zależy Ci na komforcie i modzie, to Tommy Jeans doskonale łączy oba wymagania.

Zamów komfortowe botki Tommy Jeans

Botki Tommy Jeans dam­skie spraw­dzą się dosko­nale w sezo­nie jesienno–zimo­wym. Każdy but posiada sta­bilną wkładkę, dzięki któ­rej unik­niesz śli­zga­nia się i bólu stóp. Stopa będzie miała odpo­wied­nie pod­par­cie, a Ty będziesz czuła nie­sa­mo­witą wygodę i lek­kość. Ponadto botki damskie Tommy Jeans gwa­ran­tują izo­la­cję, dla­tego stopa wewnątrz buta nie będzie się pociła. Nie­za­leż­nie od tego, czy wybie­rzesz lakie­ro­wane, masywne glany, czy lek­kie, mate­ria­łowe sne­akersy. 

Botki damskie od Tommy Jeans mają ciekawe wykończenie podstawy buta. Każda podeszwa jest bardzo stabilna i charakteryzuje się nietuzinkowym designem. Botki Tommy Hilfiger damskie i Tommy Jeans, będą zaskakującym uzupełnieniem każdej stylizacji. Można założyć je do dzwonów, ale także do obcisłych rurek. 

Mamy rozbudowany asortyment, dzięki czemu żadna klientka nie będzie musiała czekać na wymarzoną parę butów. Wystarczy złożyć zamówienie, a wybrane botki będą u Ciebie w przeciągu 24 godzin. Pamiętaj, że zwrot, jak i wysyłka są darmowe.