Szyfrowanie danych przez Riccardo.pl
Dbając o bezpieczeństwo danych oraz bezpieczeństwo transakcji wdrożyliśmy uznany na świecie certyfikat SSL. Gwarantuje on, że dane, które podajesz podczas transakcji są szyfrowane i tym samym nie dostaną się w niepowołane ręce. Szyfrowane jest połączenie pomiędzy Twoim komputerem a naszym serwerem.

Certyfikat SSL wydany został przez firmę GIGAONE będącego autoryzowanym Premium Partnerem firm GeoTrust i VeriSign, światowych wystawców certyfikatów SSL. Co podkreśla dodatkowo nasze starania o jak najwyższy poziom bezpieczeństwa świadczonych usług.

 

Operacje finansowe
Płatność kartą kredytową i przelewem elektronicznym realizowane są za pośrednictwem systemu PayU.pl oraz PayPal.com

Firma PayU S.A., właściciel systemu PayU.pl, czuwa nad bezpieczeństwem transakcji. Zobacz zasady bezpieczeństwa PayU.pl.
 

Firma PayPal przechowuje Twoje dane osobowe na serwerach pod ścisłą ochroną, zarówno pod względem fizycznym, jak i elektronicznym. Aby dodatkowo chronić numer Twojej karty kredytowej i rachunku bankowego serwery firmy są chronione protokołem SSL oraz nie łączą się bezpośrednio z Internetem.  Zobacz zasady bezpieczeństwa PayPal.com

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć