Filtrowanie

Kategorie

Cena

199,00 zł - 360,00 zł

Nowość

Przecena

Trampki Superfit dla Dziewczynki

Trampki Superfit dla dziewczynki to bardzo wygodne i funkcjonalne obuwie. Doskonale sprawdzi się zarówno jesienią i wiosną, jak i w chłodniejsze dni lata. Jeżeli więc szukasz bezpiecznego rozwiązania dla aktywnego dziecka, to produkty tej marki powinny Cię zainteresować. Dodatkowo trampeczki Superfit dla dziewczynki dostępne są w modnych wzorach i kolorach, więc masz pewność, że Twoje dziecko z chęcią będzie je nosić.

Trampki Superfit dla dziewczynki - połączenie wygody i bezpieczeństwa

Buty dla dziewczynki marki Superfit zostały odpowiednio dostosowane do rozwijającej się dziecięcej stopy. To bardzo ważne, ponieważ obuwie, które nie spełnia najwyższych standardów, może być przyczyną problemów z postawą lub deformacjami stóp. Dlatego też trampki Superfit do szkoły dla dziewczynki wyposażone są w skórzaną, antybakteryjną wkładkę, która zapewnia wysoki komfort chodzenia. Masz pewność, że nawet w bardzo ciepłe dni nogi Twojego dziecka nie będą się mocno pocić i w konsekwencji brzydko pachnieć. Dodatkowo skóra naturalna, z której są stworzone trampki Superfit szkolne dla dziewczynek, gwarantuje wytrzymałość i wygodę. Lekka i elastyczna podeszwa natomiast pozwala na wykonywanie naturalnego ruchu i doskonale amortyzuje wstrząsy. Trampki Superfit dla dziewczynki są również szerokie w palcach, co sprawia, że nie są one ściśnięte i się nie obcierają. Wszystkie te cechy składają się na wygodne obuwie barefoot, które tworzy warunki podobne do tych, gdy dziecko chodzi boso. To właśnie takie okoliczności są najlepsze dla maluchów, by móc się prawidłowo rozwijać.

Trampeczki Superfit dla dziewczynki - obuwie z membraną Gore-Tex

Trampki Superfit do szkoły dla dziewczynki są odporne na każdą pogodę. Wszystko dzięki membranie Gore-Tex. Jest ona wodoodporna oraz chroni przed wiatrem i chłodem. Będziesz mieć pewność, że stopy Twojej córki będą suche nawet podczas niepogody. Maluch nie nabawi się więc choroby podczas zabawy na świeżym powietrzu czy w drodze do szkoły.  

Trampki Superfit do szkoły dla dziewczynki pasują na każde stopy

Masz problem ze znalezieniem butów, które będą pasować na stopy Twojej córki? Trampki Superfit dla dziewczynki to obuwie, które będzie wygodne dla każdego malucha. Wszystko dzięki wygodnemu zapięciu na rzep czy w postaci BOA. Dzięki nim buty idealnie dopasowują się do stopy. Cholewka też mocno się rozszerza, więc nawet dziecko z wysokim podbiciem swobodnie włoży trampki marki Superfit. 

Superfit to marka, która tworzy trampki dla dziewczynki oraz inne obuwie, dbając o każdy szczegół. Dlatego też buty dla chłopca i buty dla dziewczynki tego producenta polecane są przez ortopedów i pediatrów. Zobacz dostępne modele i wybierz obuwie najlepiej dostosowane do małych stóp. Sklep z butami Riccardo ma w ofercie także buty zimowe dla dziewczynek, w tym kozaki dla dziewczynki. Mogą Cię również zainteresować półbuty dla dziewczynki i trampki dla dziewczynki

Zapraszamy do kontaktu!