Filtrowanie

Kategorie

Cena

189,00 zł - 190,00 zł

Kapcie Biomecanics Dla Dziewczynki

Kapcie Biomecanics dla dziewczynki to modele pochodzące z Valencia Institute of Biomechanics. To właśnie tam dziesiątki hiszpańskich lekarzy pediatrów spędza wiele godzin, by stworzyć bezpieczne obuwie dla każdego dziecka. Kapcie do przedszkola Biomecanics dla dziewczynki są więc świetnym wyborem, dzięki któremu będziesz mieć pewność, że zapewniasz swojej córce najlepsze warunki do wzrostu. 

Kapcie Biomecanics dla dziewczynki - idealne dla każdych kroków

Zastanawiasz się, czy kapcie Biomecanics dla dziewczynki będą odpowiednie dla Twojej córki, która uczy się chodzić? A może potrzebujesz obuwia dla trochę starszego dziecka? Ciepłe kapcie Biomecanics dla dziewczynki będą odpowiednie w obu przypadkach. Ich budowa dostosowana jest zarówno do mniejszych, jak i większych stóp. Dodatkowo szeroka rozmiarówka pozwala idealnie dopasować wielkość obuwia do stóp dziecka. 

Miękkie kapcie Biomecanics dla dziewczynki - najważniejsze cechy 

Kapcie domowe Biomecanics dla dziewczynki wyróżniają się tym, czym powinno wyróżniać się wysokiej jakości obuwie dla dzieci. Dzięki temu wiesz, że dokonujesz prawidłowego wyboru. Kapcie Biomecanics:

  • mają wycięcie na pięcie - dzięki temu te kapcie dla dziewczynki idealnie dopasowują się do anatomicznego kształtu stopy. Nie wywołają odkształceń i nie spowodują bolesnych otarć czy pęcherzy;
  • mają stabilizację kostki - sprawia to, że kapcie Biomecanics dla dziewczynki pomagają w prawidłowym ustawieniu stopy nawet podczas pierwszych niepewnych kroków;
  • mają elastyczną cholewkę - miękkie kapcie Biomecanics łatwo się więc zakłada;
  • mają wzmocnienie na nosku - dzięki temu chronią palce przed kontuzjami spowodowanymi licznymi upadkami;
  • są lekkie i elastyczne - nie przemęczają więc małych stóp i sprawiają, że dziecko je prawidłowo stawia. Elastyczność dodatkowo powoduje, że but dopasowuje się do kształtu stopy, a nie stopa do buta. Dzięki czemu kapcie Biomecanics dla dziewczynki nie spowodują wad postawy czy odkształceń.

Kapcie do przedszkola Biomecanics dla dziewczynki na każdą porę roku

Miękkie kapcie Biomecanics dla dziewczynki dopasujesz też do pory roku. Na lato idealnym wyborem będą modele, które wyglądem przypominają sandały. Liczne wycięcia zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu dziecko będzie czuć maksymalny komfort. A wiele godzin spędzonych w obuwiu nie spowoduje przemoczenia skarpet. Na zimę jednak lepszym wyborem będą ciepłe kapcie Biomecanics dla dziewczynki. Wykonane z przyjemnego filcu zadbają o ciepło nawet w najchłodniejsze dni.

Kapcie domowe Biomecanics dla dziewczynki - klasyczne i mniej klasyczne modele

Nasz sklep z butami proponuje wiele modeli obuwia marki Biomecanics. W ofercie znajdziesz rozwiązania gładkie, które będą idealnie pasować do każdego stroju. Jednak proponujemy też kapcie Biomecanics dla dziewczynki z ciekawymi wzorami. Możesz wybrać ciekawe mozaiki lub nadruki z geometrycznymi wzorami. Sprawdź całą ofertę i wybierz model idealny dla swojej córki. 

Interesują Cię również inne buty dla dziewczynki? W ofercie sklepu Riccardo znajdziesz również:

Zapraszamy do zakupów!