Filtrowanie

Kategorie

Cena

179,00 zł - 200,00 zł

Przecena

Buciki niemowlęce chłopięce Biomecanics

Buciki niemowlęce chłopięce Biomecanics to bezpieczne obuwie dla Twojego syna. Ta hiszpańska marka tworzy swoje produkty we współpracy z najlepszymi pediatrami. Dzięki temu doskonale wie, jakimi cechami powinno wyróżniać się wysokiej jakości obuwie. I wiedzę tę przekłada na produkty. Dlatego też cieszy się ogromną popularnością wśród rodziców, którzy chcą zapewnić pociechom najlepsze warunki do rozwoju. 

Buciki niemowlęce chłopięce Biomecanics - bezpieczeństwo, które podarujesz dziecku

Twój syn stawia pierwsze kroki i nie wiesz, jakie buty kupić? Zastanawiasz się, czy obuwie z sieciówki będzie odpowiednie? Choć może wydawać się to nieprawdopodobne, to pierwsze buty grają w życiu człowieka bardzo ważną rolę. Niskiej jakości obuwie, które nie ma odpowiedniej konstrukcji może wyrządzić bardzo wiele szkód. Twoje dziecko na przykład może nauczyć się krzywo stawiać stopy, co będzie przyczyną późniejszych wad z postawą. Jakie więc buciki niemowlęce chłopięce wybrać? Nasz sklep z butami poleca produkty marki Biomecanics. Buty te:

  • są bardzo lekkie;
  • mają elastyczną podeszwę;
  • mają odpowiednie czubki;
  • mają wzmocnione pięty.

Buciki niemowlęce chłopięce Biomecanics - niska waga 

Buciki niemowlęce chłopięce Biomecanics są bardzo lekkie. Dzięki temu maluchy nie czują, że mają je na sobie. Dzieci też prawidłowo podnoszą stopy i nie ciągną ich za sobą, co sprawia, że uczą się prawidłowego wzorca chodu.

Buty niemowlęce chłopięce Biomecanics - podeszwa 

Czy wiesz, że dla dzieci najzdrowsze jest chodzenie boso? Jeżeli więc masz tylko taką możliwość, to nie zakładaj maluchowi butów. Natomiast, gdy musisz gdzieś wyjść, to zdecyduj się na buty niemowlęce chłopięce Biomecanics, które mają cienką i elastyczną podeszwę. Dzięki temu maluchy doskonale czują podłoże i zyskują większą kontrolę nad każdym krokiem.

Buciki niemowlęce chłopięce Biomecanics - szerokość palców

Buty dziecięce szybko się niszczą, bo maluchy doskonaląc swój krok, często się potykają. Jednak jest na to sposób. Buty niemowlęce dla chłopca Biomecanics mają wzmocnione gumą czubki. Nieważne więc ile razy Twój syn o coś uderzy, masz pewność, że obuwie się nie zniszczy. Buty nie zedrą się na czubkach również podczas raczkowania malucha. Dodatkowo buty niemowlęce dla chłopca Biomecanics mają szerokie noski, co sprawia, że palce maluchów się nie obcierają i nie są zduszone.

Buty niemowlęce dla chłopca Biomecanics - usztywnione pięty

Buty chłopięce marki Biomecanics nie mają sztywnych zapiętków. Jak więc wspierają maluchy w odpowiednim stawianiu kroków tak, by ich stopy nie uciekały? Marka ta postawiła na zewnętrzne stabilizatory w postaci gumowego usztywnienia. Pomagają one utrzymywać odpowiednią postawę, ale też nie obcierają i nie przeszkadzają. 

Buty niemowlęce chłopięce Biomecanics - materiał wykonania

Maluchy nie są w stanie samodzielnie regulować temperatury ciała. Dlatego też ich stopy pocą się dużo bardziej niż osób dorosłych. Jakie obuwie więc wybierać, by stopy dzieci nadmiernie się nie pociły? Najlepszym rozwiązaniem będą buty niemowlęce dla chłopca Biomecanics, które wykonane zostały ze skóry naturalnej. Skóra zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza i nie zgrzewa stóp. Nie musisz więc się obawiać, że stopy malucha będą ciągle mokre i przepocone. Dodatkowo buty niemowlęce chłopięce Biomecanics mają antybakteryjną wkładkę, która sprawia, że wewnątrz nie namnażają się bakterie. 

Interesuje Cię również inne obuwie? Sprawdź całą ofertę sklepu Riccardo i kup bezpieczne i wygodne buty dla całej rodziny